اقامت در کانادا با همسر خود

همسران و شرکای عادی کانادایی ها o متقاضی اقامت دائم هستید که می توانید با اجازه کار آزاد به طور قانونی در کانادا بمانید.

خلبان مجاز کار آزاد به همسران و شرکای عادی کانادایی اجازه می دهد تا در کانادا مشغول به کار شوند در حالی که از طریق حمایت مالی همسران درخواست اقامت دائم می دهند. برای اینکه واجد شرایط بودن باشند ، آنها باید در بین سایر معیارها در کانادا با وضعیت قانونی در همان آدرس شریک زندگی خود زندگی کنند. آنها دیگر نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند.

مهاجرت ، پناهندگان و تابعیت کانادا (IRCC) خلبان را برای بار چهارم ژانویه گذشته تا 31 ژوئیه سال 2020. تاکنون هیچ سخنی در مورد تمدید خلبان امسال وجود نداشته است.

تفاوت اصلی با مجوزهای کار باز این است که آنها به اتباع خارجی اجازه می دهند برای هر کارفرمای در کانادا کار کنند. برخی از مجوزهای کاری مخصوص کارفرمایان است ، جایی که اتباع خارجی ممکن است فقط برای کارفرمای نامگذاری شده برای مدت زمان اقامت خود در کانادا ، کار کنند.
این برنامه اجازه می دهد تا همسران و شرکای قانون عادی در حالی که منتظر دریافت اقامت دائم هستند ، کار کنند.

چگونه به عنوان همسر یا شریک عادی یک کانادایی مجوز کار آزاد دریافت کنیم.

می توانید همزمان یا بطور جداگانه درخواست خلبانی اجازه کار آزاد و Inland Spousal / Common-sponsorance کنید.

مطلب مرتبط
اونتاریو در دراو مشاغل تخصصی از ۹۸۶ متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت میکند

اگر در همان زمان متقاضی هستید ، همه موارد را از طریق نامه از جمله اسناد و مدارک پرداخت ارسال کنید. در صورت عدم امکان به دلیل بیماری همه گیر کروناویروس ، IRCC از شما می خواهد که توضیح دهید که چرا و ممکن است آنها 90 روز درخواست شما را نگه دارند. اگر برنامه هنوز در مدت 60 روز ناقص باشد ، IRCC مدارك مفقود شده را با مهلت 90 روزه اضافی درخواست خواهد کرد.

اگر قبلاً درخواست حمایت مالی کرده اید و اصولاً تأییدیه درخواست اقامت دائم خود را دریافت کرده اید ، می توانید برای اجازه کار آزاد آنلاین .

در اصل تصویب نامه ای از IRCC است که می گوید شرایط لازم برای اقامت دائم برآورده شده است ، اما بررسی های پزشکی ، امنیتی و زمینه ای هنوز هم باید انجام شود.

اگر تصویب را به صورت اصولی دریافت نکرده اید ، پس از آن IRCC می گوید درخواست مجوز کار را با نامه . شما باید کلیه اسناد و مدارک پرداخت را درج کنید.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram