اداره خدمات کانادا از روز دوشنبه قرار ملاقات های آنلاین بیومتریک را ارائه می دهد

اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا عنوان کرده است که مراجعه کنندگان می توانند قرار ملاقات های بیومتریک خود را از سی ام نوامبر ۲۰۲۰ در روز دوشنبه به صورت آنلاین رزرو کنند.

از روز دوشنبه سی ام نوامبر ۲۰۲۰، سیستم ثبت قرار ملاقات خدمات کانادا برای زمان بندی قرار ملاقات های بیومتریک خدمات خود را از سر خواهد گرفت.

این خدمات به مراجعه ‌کنندگان اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا این امکان را می دهد تا بتوانند قرار ملاقات های خود را به صورت آنلاین رزرو کنند.

مسئولان مربوطه از اواسط ماه سپتامبر فرایند برقراری تماس با مراجعه کنندگان اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا را برای ثبت قرار ملاقات بیومتریک آغاز کرده‌اند.

با این وجود مراجعه کنندگان از دوشنبه می ‌توانند به صورت آنلاین این کار را انجام دهند، همچنان که دستورالعمل های مربوطه در نامه توضیحات بیومتریک ذکر شده است.

به گفته اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا مراجعه کنندگان باید قرار ملاقات خود را در نزدیک ترین مرکز ارائه خدمات کانادا به محل زندگی خود رزرو کنند.

خدمات حضوری برای نوبت دهی برقرار نخواهند بود، بنابراین تنها افرادی که قرار ملاقات دارند می توانند بیومتریک خود را در مراکز مربوطه ثبت کنند.

متقاضیان اقامت دائم که در ده سال گذشته بیومتریک خود را انجام نداده اند برای انجام بیومتریک خود به عنوان یکی از شروط رسیدگی به درخواست های مهاجرتی در نظر گرفته می شود، نیاز به ثبت قرار ملاقات دارند.

مطلب مرتبط
دراور جدید برنامه کاندیدای استانی از ۵۰۶ متقاضی دعوت می‌ کند

اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا نیز عنوان می‌کند که معافیت از بیومتریک همچنان برای متقاضیان اقامت موقت در کانادا، متقاضیان اقامت دائم که بیومتریک خود را در ۱۰ سال گذشته ثبت کرده اند برقرار خواهد بود.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram