آیا می خواهید در کانادا کار کنید و مهاجرت کنید؟

در سالهای اخیر اخذ ویزای اقامت دائم کانادا (PR) رقابتی تر شده است.

تحت برنامه های مختلف ، نامزدهای مهاجرت اغلب در برابر یکدیگر قرار می گیرند ، با بالاترین امتیاز داوطلبان دعوت نامه برای درخواست روابط عمومی دریافت می کنند.

نامزدهایی که می خواهند شانس خود را برای اقامت دائم کانادا بهبود بخشند ، ممکن است بخواهند را در نظر بگیرند. اگر مسیر مالی برای تحصیل در کانادا داشته باشند

کانادا بسته ای بسیار جذاب را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند

کانادا یکی از بهترین بسته ها را ارائه می دهد a> برای دانشجویان بین المللی در جهان ، اگر بهترین نیست.

به دنبال مهمترین به روز رسانی اخیر سیاست کانادا.

خط مشی جدید سیاست جدید تحصیلات خود را در کانادا به صورت آنلاین از پاییز 2020 آغاز کنند ، و هنوز هم پس از تحصیل واجد شرایط دریافت مجوز کار کانادایی هستید.

اگر هدف اصلی شما کسب روابط عمومی است ، یک مسیر آموزشی می تواند به چندین روش به شما کمک کند.

اول ، ما باید درک کنیم که در سیستم امتیاز مهاجرت کانادا مهم است. کانادا معیارهایی مانند سن ، مهارت های زبانی ، تحصیلات و تجربه کاری شما را ارزیابی می کند.

تحصیل در کانادا ، نامزدی مهاجرت شما را در سه مورد از این زمینه ها تقویت می کند: زبان ، آموزش و تجربه کار. البته بیشتر دانشجویان بین المللی نیز در سنین جوانی هستند.

دنبال کردن مسیر آموزش به شما این امکان را می دهد تا در یک محیط انگلیسی و / یا فرانسوی غوطه ور شوید که از ادغام اقتصادی و اجتماعی شما در کانادا حمایت می کند.

همچنین یک مدرک تحصیلی با کیفیت کسب خواهید کرد که به حرفه شما در کانادا کمک می کند و همچنین به شما در گرفتن امتیازهای بیشتر در جریان های مختلف مهاجرت کمک می کند. آیا شما تحت برنامه ورود ورودی به دنبال روابط عمومی هستید ، برنامه برنامه نامزد استانها (PNP) ، یا یک جریان فدرال یا استان دیگر ، مدارک معتبر کانادا امتیاز بیشتری را نسبت به نمونه های خارجی دریافت می کنند.

مطلب مرتبط
چطور از همسر یا شریک زندگی خود برای مهاجرت کانادایی حمایت کنید

کار در کانادا در طول و بعد از تحصیل

یکی از مواردی که کانادا را منحصر به فرد می کند این است که به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد در حالی که در کانادا تحصیل می کنند کار کنند ، و همچنین یک اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) پس از اتمام برنامه آموزشی آنها.

یک مجوز مطالعه شما اجازه می دهد تا حداکثر 20 کار کنید ساعت در هفته برای هر کارفرمای در طول تحصیل ، و تمام وقت در طول استراحت ، مانند تعطیلات تابستان و زمستان.

سپس بسیاری از دانش آموزان واجد شرایط PGWP هستند که بسته به طول برنامه دانشجویی در کانادا ، تا سه سال قابل اعتبار است. PGWP همچنین شما را قادر می سازد برای هر کارفرمای موردعلاقه خود (“مجوز کار آزاد”) کار کنید.

علاوه بر این ، همسران و شرکای دانشجویان بین المللی و دارندگان PGWP واجد شرایط دریافت اجازه کار آزاد هستند.

کسب تجربه کار در کانادا برای دانشجویان بین المللی نیز بسیار سودمند است ، زیرا تجربه کاری واجد شرایطی که با PGWP بدست می آورند ، می تواند آنها را برای انواع مختلف برنامه های مهاجرتی واجد شرایط سازد. باز هم ، چنین برنامه های مهاجرتی اغلب امتیاز بیشتری را برای تجربه کاری کانادایی بر روی تجربه خارجی کسب می کنند.

چگونه می توانید در کانادا تحصیل کنید و سپس PR را بدست آورید

یک مسیر آموزشی به روابط عمومی می تواند چیزی شبیه به این باشد:

روهان به موسسه یادگیری تعیین شده کانادا می رود و 2- را دنبال می کند برنامه سال دیپلم دانشگاه در مدیریت بازرگانی.

پس از اتمام برنامه ، روهان برای PGWP سه ساله واجد شرایط می شود ، این حداکثر مدت زمان برای PGWP است.

مطلب مرتبط
چطور میتوانیم از همسر خود در هنگ کنگ برای مهاجرت کانادایی حمایت کنید

سپس به عنوان تحلیلگر تجارت برای یک شرکت فن آوری کانادایی کار می کند. پس از به دست آوردن یک سال تجربه کار تمام وقت ، روهان تجربه کاری واجد شرایط کانادایی را دارد که برای واجد شرایط بودن برنامه کلاس تجربه کانادا در زیر ورود ورود.”

پس از ارسال نمایه ورود به سیستم خود ، روهان دعوت به درخواست برای روابط عمومی ، و به هدف مهاجرت خود در کانادا دست پیدا می کند.

اکنون این فرصت در دسترس افرادی است که می خواهند روابط عمومی را از طریق یک مسیر آموزشی دریافت کنند. با توجه به جهانی بیماری کوراو ویروس ، کانادا این امکان را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند که تحصیلات خود را در کانادا در پاییز آغاز کنند.

ببینید آیا واجد شرایط تحصیل در کانادا در پاییز 2020 هستید

خط مشی جدید PGWP به دانشجویان کمک می کند تا سفر پاییز خود در کانادا را در پاییز 2020 آغاز کنند

حتی اگر برای شروع برنامه خود در پاییز قادر به سفر به موقع به کانادا نباشید ، می توانید برنامه را به صورت آنلاین شروع کنید و واجد شرایط برای PGWP باشید.

هنوز زمان زیادی برای شروع سفر مهاجرت به کانادا در پاییز سال 2020 وجود دارد. می توانید پیش بروید و برنامه های خود را در هفته های آینده به مؤسسات یادگیری تعیین شده کانادایی (DLIs) ارسال کنید ، و همچنین برای دریافت یک مطالعه وقت داشته باشید. اجازه.

DLI مؤسسات بعد از متوسطه مانند کالج ها و دانشگاه هایی هستند که توسط دولت به عنوان میزبان دانشجویان بین المللی شناخته شده اند.

تا زمانی که شما یک برنامه مقدماتی را با حداقل دو سال یا بیشتر از DLI بگذرانید و تا 31 دسامبر 2020 وارد کانادا شوید ، هنوز می توانید پس از اتمام برنامه خود ، برای سه سال PGWP واجد شرایط باشید. .

مطلب مرتبط
پرونده مهاجرت پس از کرونا ویروس و علیه

یکی از بزرگترین نگرانی در بین دانشجویان بین المللی مورد توجه قرار گرفته است ، زیرا حتی اگر آنها به دلیل وقفه کرونավիր ویروس نتوانند به پاییز وارد کانادا شوند (به عنوان مثال ، آنها نمی توانند پرواز را پیدا کنند تا آن را به موقع به کانادا برسانند. برنامه آنها) ، دانش آموزان می توانند برنامه را بصورت آنلاین و بدون جریمه شروع کنند.

یادگیری آنلاین در پاییز 2020 باعث می شود تحصیل در کانادا مقرون به صرفه تر شود

داشتن وسایل مالی برای تحصیل در کانادا بسیار مهم است. خوشبختانه ، سیاست جدید کانادا باعث می شود تحصیل در این کشور حتی مقرون به صرفه تر شود ، زیرا یک دانش آموز می تواند با تحصیل آنلاین در کشور خود برای چند ماه پاییز امسال هزینه های زندگی را پس انداز کند و سپس سرانجام تا پایان سال 2020 به کانادا حرکت کند. / p>

هنگامی که به کانادا نقل مکان کردند ، می توانند در حین تحصیل کار کنند تا از حمایت مالی خود حمایت کنند و همچنین برای آینده خود پس انداز کنند.

علاوه بر این ، کانادا در حال حاضر یکی از ارزان ترین مقصد برای دانشجویان بین المللی در غرب غربی است و دلار کانادا از سایر ارزها مانند دلار آمریکا ، یورو و پوند انگلیس مقرون به صرفه تر است.

همچنین برای دانشجویان بین المللی بورسیه های تحصیلی در کانادا نیز موجود است.

از این رو ، دانشجویانی که برنامه پویایی تحصیلی کانادایی خود را در این پاییز آغاز می کنند ، می توانند تحصیلات با کیفیت و مقرون به صرفه ، حق کار در کانادا را در طول تحصیل و بعد از تحصیل به دست آورند ، و هنگام ارسال دائمی خود ، یک مزیت رقابتی بزرگ را کسب کنند. درخواست اقامت.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram