ردکردن این

آلبرتا دو دراو برنامه کاندیدای استانی را در هفته آخر ماه آگوست برگزار کرد

آلبرتا دو دراو برنامه کاندیدای استانی را در هفته آخر ماه آگوست برگزار کرد

تاریخ انتشار

آلبرتا تا این لحظه از سال2021  از 4007 متقاضی مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی دعوت کرده است.

آلبرتا  جزئیات دو دراو بزرگ سال را منتشر کرد.

در روز 23 آگوست، برنامه کاندیدای مهاجرتی آلبرتا بزرپترین دراو خود را برگزار کرد و از 450 نفر دعوت نمود. متقاضیان دعوت شده به امتیاز حداقل 300 سیستم جامع رتبه بندی نیاز داشتند تا دعوت شوند.

سپس در روز 30 آگوست آلبرتا بزرگترین دراو خود از سال 2019 را برگزار کرد و 400 دعوت نامه صادر کرد و از متقاضیانی که حداقل 301 امتیاز داشتند دعوت نمود.

آلبرتا تا این لحظه از سال از 4007 متقاضی اکسپرس انتری برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل آورده است. آلبرتا در سال 2021 مجاز بوده است،  6250 دعوت نامه صادر کند.

 

روند اکسپرس انتری آلبرتا چگونه کار می کند

این برنامه کاندیدای استانی ارتقا یافته برای آن دسته از متقاضیان اکسپرس انتری است، که ارتباط قوی با آلبرتا دارند یا می توانند در مورد اولویت های مختلف و توسعه اقتصادی دولت حمایت کننده باشند. در طول دوران شیوع ویروس کرونا آلبرتا تنها آن دسته از متقاضیان را در نظر می ‌گیرد که در آن زمان در حال کار و زندگی در آلبرتا بودند.

اولین گام ایجاد یک پروفایل در سیستم اکسپرس انتری است.

اکسپرس انتری سیستم مدیریت درخواست کانادا برای سه برنامه مهاجرتی فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال, برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

 

متقاضیان در این برنامه ها مانند برخی از برنامه ‌های کاندیدای استانی بر اساس سیستم جامع رتبه بندی یک امتیاز دریافت می کنند. این امتیازات بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی به متقاضیان داده می شود. این فاکتورهای سرمایه انسانی شامل سن، تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی است.

نمایش خبر  آلبرتا بزرگترین دراو برنامه کاندیدای استانی 2021 را برگزار کرد

 

متقاضیان با بالاترین امتیازات یک دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم دریافت می‌کنند. زمانی که یک درخواست ثبت می‌ شود اداره مهاجرت کانادا تصمیم‌ گیری نهایی را انجام خواهد داد و تاییدیه اقامت دائم را در صورت پذیرش درخواست برای متقاضی ارسال خواهد کرد. گام نهایی برای مقیمان دائمی تایید شده اقامت در کانادا و درخواست برای یک کارت اقامت دائم است. در این مرحله این افراد از نظر رسمی تابع دائمی کانادایی محسوب می‌ شوند و ممکن است در نهایت برای شهروندی کانادا درخواست خود را ارائه دهند.

 

شرایط لازم برای گرفتن گزینش آلبرتا

به منظور آنکه برای گزینش استانی در روند سیستم اکسپرس انتری آلبرتا شرایط شوید به یک تجربه کاری در مشاغل قابل قبول نیاز دارید. برنامه مهاجرتی آلبرتا فهرست مشاغل قابل قبول را ارائه نمی‌ دهد، بلکه فهرستی از مشاغل را ارائه می دهد که برای روند قابل قبول نیستند.

بسیاری از افرادی که تحت این روند درخواست می دهند به عنوان یک ناظر خدمات غذا و راننده کامیون حمل و نقل و آشپز درخواست می دهند.

پروفایل اکسپرس انتری شما باید نشان دهد که تمایل دارید به آلبرتا مهاجرت کنید. فاکتورهای مشخصی وجود دارند که احتمال گزینش شما را افزایش می‌ دهند، مانند داشتن تجربه کار یا پیشنهاد شغلی در آلبرتا. داشتن تحصیلات کانادایی نیز به این روند کمک بسیاری می ‌کند. اگر یک والد، کودک، خواهر یا برادری داربد که شهروند یا تابع دائمی آلبرتا است, به روند رسیدگی به درخواست شما کمک بسیاری خواهد شد.

نکته اسلایدر رابطه با این برنامه کاندیدای استانی خاص حمایت از توسعه اقتصادی استان و اولویت های مختلف آن است.

نمایش خبر  آلبرتا جزئیات جدیدترین دراو برنامه کاندیدای استانی را منتشر می کند